Platforma Zdalnego Nauczania Wyższej Szkoły Menedżerskiej w Warszawie

Cookies must be enabled in your browser

Some courses may allow guest access

Is this your first time here?

Logowanie do serwisu - informacja dla studentów: 

Domyślny login to Numer albumu/indeksuhasła zostały generowane automatycznie, tymczasowe hasło otrzymacie e-mailemPo pierwszym zalogowaniu hasło musi być zmienione w profilu użytkownika, w przeciwnym wypadku dostęp do serwisu zostanie zablokowany. Konta niepotwierdzone w ciągu 2 tygodni zostaną zablokowane.

Osoby nie posiadające jeszcze założonych kont indywidualnych mogą logować się jako Gość (przycisk "Zaloguj się jako gość" lub automatycznie przy wejściu do kursów dopuszczających wejście dla gości).


Uwaga! Nowe konta dla studentów są zakładane sukcesywnie. Indywidualne prośby o założenie realizujemy wyjątkowo, generalnie zapotrzebowanie na założenie kont dla studentów powinien zgłosić wykładowca - wystarczy podać nazwę grupy lub przesłać listę studentów w postaci pliku Excela. Do założenia kont potrzebne są Imię, Nazwisko, Nr albumu, prawidłowy Adres e-mail i Grupa.


W przypadku trudności z zalogowaniem się (np brak maila z hasłem tymczasowym) prosimy o kontakt z administratorem platformy.