Drodzy Studenci! Witajcie na platformie dydaktycznej Menedżerskiej Akademii Nauk Stosowanych w Warszawie. Poniżej znajdziecie kursy, w których możecie wziąć udział, kategoryzowane według kierunków studiów i specjalności. Możecie stąd pobierać materiały wykładowe i ćwiczeniowe oraz uzyskać dodatkowe informacje związane z interesującym Was przedmiotem.

Wszystkich użytkowników - zarówno Studentów jak i Wykładowców - zachęcamy do zapoznania się z podstawowymi informacjami o Platformie oraz instrukcjami użytkowania (w bloku MENU GŁÓWNE po prawej stronie).

Dla osób mających problemy z ZALOGOWANIEM SIĘ do Platformy - gdy już wszystko zawiedzie przeczytaj INSTRUKCJĘ

Komunikaty i aktualności

SPSS (PS IMAGO PRO) kody 2022

Napisane przez: Jarzęcki Andrzej ()

Plikach do pobrania są już nowe kody do programu SPSS (pakiet PS IMAGO PRO) ważne do 31 marca 2023 r. Kody są do wersji SPSS 7.0 i 8.0.
Kody do wersji 7.0 będą działać z dotychczasową wersją do 30 czerwca 2022 r., tak że na razie nie ma potrzeby reinstalacji oprogramowania.
Wersja 6.0 jest przestarzała i nie będzie już wspierana.

Nowe pliki instalacyjne oprogramowania w wersji 8.0 również są już dostępne.

SPSS nowe kody

Napisane przez: Jarzęcki Andrzej ()

W Plikach do pobrania są już nowe kody do programu SPSS ważne do 31 marca 2022 r. Kody są do wersji SPSS 6.0 i 7.0. Do pobrania są również wersje 6.0 oraz 7.0 a także instrukcje instalacji.

Niestety nie posiadamy licencji SPSS na komputery mac. Pozostaje zainstalować windows na macu: Instalowanie systemu Windows 10 na komputerze Mac przy użyciu Asystenta Boot Camp - Wsparcie Apple (PL)

Starsze tematy...