Drodzy Studenci! Witajcie na platformie dydaktycznej Wyższej Szkoły Menedżerskiej w Warszawie. Poniżej znajdziecie kursy, w których możecie wziąć udział, kategoryzowane według kierunków studiów i specjalności. Możecie stąd pobierać materiały wykładowe i ćwiczeniowe oraz uzyskać dodatkowe informacje związane z interesującym Was przedmiotem. Możliwe jest również zaliczenie niektórych kolokwiów poprzez Platformę - zależy to tylko i wyłącznie od Wykładowcy.
Jeżeli interesującego Was kursu/przedmiotu nie ma na poniższej liście koniecznie zapytajcie o niego Waszego Wykładowcę.

Wszystkich użytkowników - zarówno Studentów jak i Wykładowców - zachęcamy do zapoznania się z podstawowymi informacjami o Platformie oraz instrukcjami użytkowania w bloku MENU GŁÓWNE po prawej stronie).

Dla osób mających problemy z ZALOGOWANIEM SIĘ do Platformy - gdy już wszystko zawiedzie przeczytaj INSTRUKCJĘ   uśmiech

(wersja audiobook i komiks w przygotowaniu)

  Komunikaty i aktualności

  Obraz Andrzej Jarzęcki
  Archiwizacja kursów
  Napisane przez: Andrzej Jarzęcki ( poniedziałek, 21 październik 2019, 13:00 )
   

  Nieużywane i przeterminowane kursy zostały ukryte i zarchiwizowane. Proszę o informację, jeżeli przypadkowo schowałem jakiś potrzebny kurs - zostanie przywrócony w nienaruszonym stanie uśmiech

   
  Obraz Andrzej Jarzęcki
  Aplikacja mobilna
  Napisane przez: Andrzej Jarzęcki ( wtorek, 2 październik 2018, 09:12 )
   

  Na platformie Moodle WSM zostały uruchomione usługi mobilne. Obecnie z większości zasobów kursów można korzystać także przez aplikację mobilną na urządzeniach z systemem Android 4.4 lub nowsze oraz iOS 9.0 lub nowsze (do pobrania tutaj). Link do pobrania znajduje się również na samym dole strony....

  Przeczytaj resztę tematu
  (118 słów)
   
  Obraz Andrzej Jarzęcki
  Przewodnik Użytkownika
  Napisane przez: Andrzej Jarzęcki ( wtorek, 17 kwiecień 2018, 22:20 )
   

  Nowa funkcja to Przewodnik Użytkownika uruchamiający się na stronie głównej przy pierwszym zalogowaniu. Opisuje on podstawowe elementy interfejsu użytkownika Platformy i najważniejsze funkcje. Planowane jest również uruchomienie podobnych przewodników w kursach instruktażowych.

  Jeżeli ktoś przypadkowo wyłączył Przewodnik, a chciałby do niego wrócić powinien skorzystać z linku Resetuj przewodnik użytkownika na dole strony.