Drodzy Studenci! Witajcie na platformie dydaktycznej Wyższej Szkoły Menedżerskiej w Warszawie. Poniżej znajdziecie kursy, w których możecie wziąć udział, kategoryzowane według kierunków studiów i specjalności. Możecie stąd pobierać materiały wykładowe i ćwiczeniowe oraz uzyskać dodatkowe informacje związane z interesującym Was przedmiotem. Możliwe jest również zaliczenie niektórych kolokwiów poprzez Platformę - zależy to tylko i wyłącznie od Wykładowcy.
Jeżeli interesującego Was kursu/przedmiotu nie ma na poniższej liście koniecznie zapytajcie o niego Waszego Wykładowcę.

Wszystkich użytkowników - zarówno Studentów jak i Wykładowców - zachęcamy do zapoznania się z podstawowymi informacjami o Platformie oraz instrukcjami użytkowania w bloku MENU GŁÓWNE po prawej stronie).

Dla osób mających problemy z ZALOGOWANIEM SIĘ do Platformy - gdy już wszystko zawiedzie przeczytaj INSTRUKCJĘ   Úsmev

(wersja audiobook i komiks w przygotowaniu)

  Komunikaty i aktualności

  Obrázok: Andrzej Jarzęcki
  Archiwizacja kursów
  autor Andrzej Jarzęcki - Pondelok, 21 október 2019, 13:00
   

  Nieużywane i przeterminowane kursy zostały ukryte i zarchiwizowane. Proszę o informację, jeżeli przypadkowo schowałem jakiś potrzebny kurs - zostanie przywrócony w nienaruszonym stanie Úsmev

   
  Obrázok: Andrzej Jarzęcki
  Aplikacja mobilna
  autor Andrzej Jarzęcki - Utorok, 2 október 2018, 09:12
   

  Na platformie Moodle WSM zostały uruchomione usługi mobilne. Obecnie z większości zasobów kursów można korzystać także przez aplikację mobilną na urządzeniach z systemem Android 4.4 lub nowsze oraz iOS 9.0 lub nowsze (do pobrania tutaj). Link do pobrania znajduje się również na samym dole strony....

  Čítať zostatok tejto témy
  (118 slov)
   
  Obrázok: Andrzej Jarzęcki
  Przewodnik Użytkownika
  autor Andrzej Jarzęcki - Utorok, 17 apríl 2018, 22:20
   

  Nowa funkcja to Przewodnik Użytkownika uruchamiający się na stronie głównej przy pierwszym zalogowaniu. Opisuje on podstawowe elementy interfejsu użytkownika Platformy i najważniejsze funkcje. Planowane jest również uruchomienie podobnych przewodników w kursach instruktażowych.

  Jeżeli ktoś przypadkowo wyłączył Przewodnik, a chciałby do niego wrócić powinien skorzystać z linku Resetuj przewodnik użytkownika na dole strony.