Drodzy Studenci! Witajcie na platformie dydaktycznej Wyższej Szkoły Menedżerskiej w Warszawie. Poniżej znajdziecie kursy, w których możecie wziąć udział, kategoryzowane według kierunków studiów i specjalności. Możecie stąd pobierać materiały wykładowe i ćwiczeniowe oraz uzyskać dodatkowe informacje związane z interesującym Was przedmiotem. Możliwe jest również zaliczenie niektórych kolokwiów poprzez Platformę - zależy to tylko i wyłącznie od Wykładowcy.
Jeżeli interesującego Was kursu/przedmiotu nie ma na poniższej liście koniecznie zapytajcie o niego Waszego Wykładowcę.

Wszystkich użytkowników - zarówno Studentów jak i Wykładowców - zachęcamy do zapoznania się z podstawowymi informacjami o Platformie oraz instrukcjami użytkowania w bloku MENU GŁÓWNE po prawej stronie).

Dla osób mających problemy z ZALOGOWANIEM SIĘ do Platformy - gdy już wszystko zawiedzie przeczytaj INSTRUKCJĘ   સ્મીત

(wersja audiobook i komiks w przygotowaniu)

  Komunikaty i aktualności

  Picture of Andrzej Jarzęcki
  Archiwizacja kursów
  Andrzej Jarzęcki - સોમવાર, 21 ઓક્ટોબર 2019, 1:00 સાંજે દ્વારા
   

  Nieużywane i przeterminowane kursy zostały ukryte i zarchiwizowane. Proszę o informację, jeżeli przypadkowo schowałem jakiś potrzebny kurs - zostanie przywrócony w nienaruszonym stanie સ્મીત

   
  Picture of Andrzej Jarzęcki
  Aplikacja mobilna
  Andrzej Jarzęcki - મંગળવાર, 2 ઓક્ટોબર 2018, 9:12 સવારે દ્વારા
   

  Na platformie Moodle WSM zostały uruchomione usługi mobilne. Obecnie z większości zasobów kursów można korzystać także przez aplikację mobilną na urządzeniach z systemem Android 4.4 lub nowsze oraz iOS 9.0 lub nowsze (do pobrania tutaj). Link do pobrania znajduje się również na samym dole strony....

  બાકીનો મુદ્દો વાંચો
  (118 શબ્દો)
  ટેગ્સ:
   
  Picture of Andrzej Jarzęcki
  Przewodnik Użytkownika
  Andrzej Jarzęcki - મંગળવાર, 17 એપ્રિલ 2018, 10:20 સાંજે દ્વારા
   

  Nowa funkcja to Przewodnik Użytkownika uruchamiający się na stronie głównej przy pierwszym zalogowaniu. Opisuje on podstawowe elementy interfejsu użytkownika Platformy i najważniejsze funkcje. Planowane jest również uruchomienie podobnych przewodników w kursach instruktażowych.

  Jeżeli ktoś przypadkowo wyłączył Przewodnik, a chciałby do niego wrócić powinien skorzystać z linku Resetuj przewodnik użytkownika na dole strony.